A CX szezonzáró magyar bajnokságon a DVTK Cycling team 7 fővel képviseltette magát a rendkívül hideg és fagyott talajon rendezett versenyen, ahol a legfiatalabb U11-eseknél Mády Áron bronzéremmel zárta le kiváló cyclo cross idényét, míg a korcsoportban Szőnyi Zalán 10. lett. Az U13-asoknál Gajda Ákos a 16. helyen szelte át a célvonalat, míg egy korosztállyal feljebb Vizi Bálint 15., Andorkó Levente pedig 19. lett. Az U17-es leányok mezőnyében Andorkó Andrea a 6. helyet szerezte meg, míg az U19-es fiúknál Rózsa Dániel 12. lett.

A magyar bajnoksággal az október eleje óta zajló cyclocross szezonunk véget ért a disógyőrieknek, akik legközelebb az április elején kezdődő mtb szezonban állnak majd rajthoz.