Diósgyőri VTK - MTK Budapest 2-4 (0-0)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Kovács Attila (Váradi Gergely, Szekeres Nóra).
Diósgyőri VTK: Béner F. - Szemes L., Puskás Z., B. Samsyka, Bialkó Z., G. Rados, Balogh B., Kelemen Z., A. Kharchenko, S. Ziadi, Juhász H. Vezetőedző: Germán Gábor.
MTK Budapest: Mátéfi M. - Viszokai V., Szeles V., Jónás A., Piróth E., Szentkuti Á., Ördög G., Nyolcas B., A. Vasiljevic, Angyal A., Ignátz M. Vezetőedző: Nyírő Krisztián.

Csere: Balogh B. helyett Martis M. a 26., Béner F. helyett Kovács M. az 50., B. Samsyka helyett Kovács Á. az 50., G. Rados helyett Schön B. az 50., A. Kharchenko helyett Fecske A. az 50., Nyolcas B. helyett Bodnár Zs. az 50., Viszokai V. helyett Huszti G. az 50., Szentkuti Á. helyett M. Rusói az 57., Kelemen Z. helyett Farkas D. az 57., S. Ziadi helyett R. Vaidich az 57. Ignátz M. helyett Debreczeni Z. a 63. percben.

Sárga lap: Angyal A. a 65., M. Rusói a 69., Szemes L. a 69. percben.
Gólszerző: Ignátz M. (0-1) a 42., A. Vasiljevic (0-2) a 47., S. Ziadi (1-2) az 52., A. Vasiljevic (1-3) az 59., Fecske A. (2-3) a 67., A. Vasiljevic (2-4) a 71. percben.

Germán Gábor: - Jó meccset játszottunk, de az ellenfelünk jobban használta ki a helyzeteit. Azon kell dolgoznunk, hogy ilyen jó csapatok ellen is magabiztosabbak legyünk.