Összefoglaló 2017. április 14., péntek

Airnergy FC - DVTK 0-14 (0-7)

Budapesten lépett pályára pénteken este a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek több mint egy tucat gólt rámoltak a kapuba és megszerezték zsinórban 17. győzelmüket is. Vachter neve mellé öt találatot jegyezhettünk fel, de duplázni tudott Sandu, Olar, Markovic és a csereként beálló Bukovszki is.

Női NB II 17. forduló

Budapest, Goldball FC Sporttelep. 50 néző. Játékvezető: Fóris Renáta (Dósa-Rácz Kitti, Horváth-Laklia Ágnes)
Airnergy FC: Szappanos - Kókai, Bors, Janosütz, Méhes, Szabó K., Folk, Fehér, Pável, Pistyán, Kaiser. Vezetőedző: Kincses Ernő
DVTK: Varga - Paranai, Kresák, Olar, Boros - Jáhn, Tóth A., Vachter, Sandu - Markovic, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Fehér helyett Papp a 46., Tóth A. helyett Skaliczki a 60., Janosütz helyett Tivadar a 62., Újvári helyett Bukovszki a 65., Bors helyett Surányi a 71., Pável helyett Jakocska a 71., Paranai helyett Sinka a 74. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Olar (0-1) a 4., Markovic (0-2) a 6., Vachter (0-3) a 9., Markovic (0-4) a 30., Újvári (0-5) a 32., Vachter (0-6) a 34., Vachter (0-7) a 34., Vachter (0-8) az 52., Sandu (0-9) a 67., Vachter (0-10) a 68., Olar (0-11) a 80., Bukovszki (0-12) a 87., Bukovszki (0-13) a 89., Sandu (0-14) a 90. percben.

4. perc: Markovic buktatása után a kaputól 20 méterre Olar végzett el egy szabadrúgást és a rövid fölsőbe tekert. 0-1
6. perc: Markovic egy egyéni szóló után betört a 16-oson belülre és hosszú sarokba gurított. 0-2
9. perc: Vachter tört be a 16-oson belülre és a sarokba passzolt. 0-3
30. perc: Vachter passzát Markovic vette át a kaputól hét méterre, kicselezte a kapust és az üres kapuba gurított. 0-4
32. perc: Sandu passzolt a 16-oson belül Újvárinak, aki nem hibázott. 0-5
34. perc: Vachter-Markovic-Vachter összjáték után utóbbi passzolt a kapuba. 0-6
34. perc: Borost buktatták a 16-oson belül. Vachter magabiztosan értékesítette a büntetőt. 0-7
52. perc: Jáhn passzával Vachter indult meg, három embert kicselezett majd a hosszú sarokba passzolt. 0-8
67. perc: Sandu 28 méterről lőtt bombagólt. 0-9
68. perc: Sandu indításával Markovic ment el a jobb oldalon, középre passzolta a labdát, amit Vachter juttatott a kapuba. 0-10
80. perc: Markovic szögletét Olar fejelte a hosszú sarokba. 0-11
87. perc: Markovic jobb oldali beadását Bukovszki lőtte a kapuba. 0-12
89. perc: Sandu passzát Bukovszki vette át a 16-oson belül és a hálóba lőtte a labdát. 0-13
90. perc: Boros passzából Sandu lőtte ki a hosszú sarkot. 0-14

Fórizs Sándor: - Nagyon jól játszott a csapat, ismét nagyon sok gól rúgtunk. A mérkőzésen két játékrendszert is tudtunk gyakorolni, mind a kettő nagyon jól működött. Ennek a csapatnak az első osztályban is nagy jövője lehet, és sok találkozót vívhatunk majd meg sikerrel ott is. Szurkolóinknak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!