Összefoglaló 2018. április 8., vasárnap

DVTK tartalék - Cigánd 2-1 (0-1)

Hatalmas hajrával szerezte meg mindhárom bajnoki pontot a DVTK tartalék a Cigánd ellen az NB III. Keleti-csoport 22. fordulójában.

NB III. Kelet-csoport 22. forduló

DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Rózsavölgyi Dávid (Ffarkas Dávid, Nagy Petra).
DVTK tartalék: Bukrán - Ternován, Mahalek, Tucsa, Orosz M. - Szalóczy, Tóth B., Bárdos, Molnár M. - Szabó II B., Szarka. Vezetőedző: Sütő Szilárd.
Cigánd: Sánta T. - Horváth F., Szegedi, Kovács, Molnár L. - Kis, Toma, Baksa, Varga - Szöllősi - Svedyuk.

Csere: Szalóczy helyett Géringer L. a 25.,  Tucsa helyett Szabó I B. a 32.,  Kis G. helyett Oláh L. a 70., Molnár M. helyett Korbély a 76. percben.
Sárga lap: Tóth B. a 45., Toma a 84. percben.
Gólszerző: Szőllősi (0-1, 11-esből), Szarka (1-1, 11-esből), Orosz M. (2-1) a 90+1. percben.

14. perc: Orosz M. buktatta a vendég csapat támadóját a büntető területen belül. A tizenegyest Szőllősi Ferenc értékesítette, 0-1

87. perc: Büntetőhöz jutott a DVTK, melyet Szarka Ákos váltott gólra, 1-1

90+1. perc: Hazai szögletet követően Orosz Marcell fejelt gólt, 2-1

Sütő Szilárd: - Ezt a győzelmet Mertse Ábelnek ajánljuk, aki a héten súlyos sérülést szenvedett. Nem kezdtük jól a mérkőzést, egy figyelmetlenség után a Cigánd megszerezte a vezetést. Úgy gondolom, a második félidőben a csapat óriási energiákat mozgósított annak érdekében, hogy megfordítsuk a találkozót. Összességében megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Gratulálok a játékosoknak!
Terjék Sándor: - Demoralizáló vereséget szenvedtünk. Gratulálunk ellenfelünknek!