Összefoglaló 2019. november 14., csütörtök

U16: DVTK - Nyíregyháza 4-0 (1-0)

Az U16 II. osztály 12. fordulójának mérkőzését szerda délben játszotta a DVTK U16-os korosztálya. Bém Gábor együttese a Nyíregyházát látta vendégül a DVTK Edzőközpontban, és győzte le magabiztosan 4-0-ra. A DVTK-ban Jurek Gábor két gólt szerzett, mellette Balázsi Levente és Vincze Dániel talált a kapuba.

U16 II. osztály 12. forduló

Diósgyőri VTK - Nyíregyháza Spartacus FC 4-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Juhász Dániel (Prezenszki Mihály, Vilmányi Simon)
DVTK: Bánhegyi B. - Kiss P., Szloboda, Balázs, Veréb - Nahaj, Ferencsik B., Illés, Vajda - Fercsák R., Jurek. Vezetőedző: Bém Gábor.
Nyíregyháza: Áll - Enyedi, Nagy G., Áncsán, Gincsai, Ferencz, Tóth Cs., Kardos, Dencs, Smied, Panyi. Vezetőedző: Papp Ákos.

Csere: Panyi helyett Heidrich a 46., Vajda helyett Balázsi az 58., Nahaj helyett Vincze a 63., Dencs helyett Sógor a 63., Tóth Cs. helyett Bagoly a 63., Fercsák R. helyett Gulyás a 71., Áncsán helyett Nagy D. a 83. percben.
Sárga lap: Kiss P. a 19., Gulyás az 52. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Jurek (1-0) a 20., Jurek (2-0) a 65., Balázsi (3-0) a 69., Vincze (4-0) a 80. percben.