Ivan Radoš

A 2011/2012-es bajnokság első felében lejátszott 15 bajnoki mérkőzésen öszesen 21 labdarúgó (2 kapus és 19 mezőnyjátékos) lépett pályára a DVTK-ban.

A kapuban 12 alkalommal a horvát óriás, Ivan Radoš állt. Paksi kiállítása után azonban 3 mérkőzésen keresztül szerepet kapott a nyáron igazolt rutinos hálóőr, Farkas Balázs is.
A Debrecenben elszenvedett nagyarányú vereség után Ivan visszakerült a csapatba és már nem is került ki onnan.

A DVTK 19 kapott góljából tizenkettőtt  Radoš, hatot  Farkas, egyet pedig a Pakson vészkapusként is bemutatkozó, de a büntetőt hárítani nem tudó  l'Imam Seydi kapott.

Budovinszky Krisztián

A mezőnyjátékosok közül Budovinszky Krisztián játszotta a legtöbb percet. A nagy bombáiról is híres középső védőnk mind a 15 mérkőzésünket végigjátszotta, összesen 1350 percet töltött a pályán.

A második legtöbb időt, 1312 percet Vadász Viktor játszotta. A támadásokat is rendszeresen segítő jobbhátvédünk stabil csapattágá vált Bencszés Miklós együttesében,  mind a 15 mérkőzésen pályára lépett.

Még egy játékosunk volt, aki mind a 15 találkozónkon szerepelt.  A mindig megbízható horvát védőnk,  Igor Gal 1266 játszott perccel, a harmadik legtöbb idővel zárta az őszt.

Az OTP Bank Ligában a DVTK szerezte a 6. legtöbb gólt, számszerint 25-öt. Ez átlagban 1,67 gólt jelent mérkőzésenként.

A csapaton belül a francia-szenegáli légiósunk,  I'Imam Seydi volt legtöbbször eredményes, 6 góljával ő lett az őszi házi gólkirály. Mögötte holtversenyben José Luque és Budovinszky Krisztián végzett 5-5 találattal, míg a harmadik helyen Tisza Tibor és Francisco Gallardo osztozott 2-2 találattal.

A gólpasszok tekintetében José Luque végzett az élen, 4 gólt érő átadással, őt Gohér Gergő, Vicente Arze és George Menougong követi egyaránt két előkészítéssel.

A legtöbbször Lippai Ákos és l'Imam Seydi került lecserélésre. A csapat kapitánya és gólfelelőse 7-szer kényszerült a mérkőzés vége előtt elhagyni a pályát.

A bajnokság során Benczés Miklós vezetőedző a legtöbbször Pál Szabolcstól és George Menougongtól várta, hogy új lendületet adjon a csapatnak, mindkettőjüket 7 alkalommal küldte csatasorba a kispadról.

A legtöbb büntetőkártyát Mohamadou Abdouraman szerezte. A kameruni védekező középpályás 6 alkalommal csak sárga lapot érően tudta útját állni a az ellenfél rohamainak.