Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a felkészülési mérkőzés, DVTK - Vasas 4-2 (2-1) Véget ért a felkészülési mérkőzés, DVTK - Vasas 4-2 (2-1)
88'
Molnár háromszor adhatta középre a labdát, a harmadikat követően Ivanovski megcsúsztatta a röviden, Mullinst viszont lesen találta
87'
Polgár hosszú intítását követően Molnár adott balról középre, Ivanovskit az ötös előterében szerelték szögletre
81'
Molnár bal oldali beadásába Makrai ért bele, így lett jó a labda  Mirko Ivanovskinak, aki elhúzta a tehetetlen Radoš mellett, és a rövid oldali kapufa mellett a hálóba gurított, 4-2 Molnár bal oldali beadásába Makrai ért bele, így lett jó a labda  Mirko Ivanovskinak, aki elhúzta a tehetetlen Radoš mellett, és a rövid oldali kapufa mellett a hálóba gurított, 4-2
78'
Csere: Szatmári Lóránd helyett Murka Benedek Csere: Szatmári Lóránd helyett Murka Benedek
78'
Bal oldali beadás után Birtalan Botond közelről fejelt a hálóba, 3-2 Bal oldali beadás után Birtalan Botond közelről fejelt a hálóba, 3-2
74'
Megpattant a sorfalon a vendégek szabadrúgása, szöglet következik. Az első beadás után a tömeg közepéről egy hazai fejről került a labda az alapvonal mögé, a második beadást pedig Iszalai stukkolta a mezőnybe
72'
Molnár bal oldali lapos centerzését a kapu elé berobbanó Shamir Mullings a hálóba továbbította, 3-1 Molnár bal oldali lapos centerzését a kapu elé berobbanó Shamir Mullings a hálóba továbbította, 3-1