Összefoglaló 2023. szeptember 30., szombat

SNK: Soroksár - DVTK 1-2 (0-1)

A Simple Női Kupa 4. fordulójában Soroksáron jutott tovább a DVTK női labdarúgó csapata Nagy Panna és Nagy Lilla góljával.

Simple Női Kupa 5. forduló

Soroksár SC - Diósgyőri VTK 1-2 (0-1)

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep. Játékvezető: Sipos Katalin (Urbán Richárd, Fontányi Liza).
Soroksár: Lengyel Krisztina - Rapp Alexandra, Molnár Adelina, Szőke Flóra, Mucsi Bianka, Ranyhóczki Vanda, Gégény Petra, Győrik Alexandra, Patkós Viktória, Nyul Petra, Szijártó Eszter. Vezetőedző: Dukon Béla.
DVTK: Ádám Anna - Hiba Yelizaveta, Nagy Panna, Boros Kinga, Katona Flóra, Havasi Bernadett, Komlós Lilla, Sain Anna, Nagy Lilla, Somogyi Diána, Madarász Laura. Vezetőedző: Bém Gábor.

Gólszerző: Szőke Flóra helyett Török Lilla a 61., Rapp Alexandra helyett Váradi Ráhel a 69., Katona Flóra helyett Mikó Erika és Havasi Bernadett helyett Oláh Adrienn a 71., Hiba Yelizaveta helyett Geréd Erika a 78., Nagy Panna helyett Papp Sára és Somogyi Diána helyett Szolomájer Leila a 86., Patkós Viktória helyett Hornok Réka a 87. percben.
Sárga lap: Somogyi Diána a 29., Rapp Alexandra a 36., Lengyel Krisztina a 43., Jákri Dóra a 61., Katona Flóra a 63., Geréd Erika a 88., Gégény Petra a 90+2., Nagy Lilla a 90+2. percben.
Gólszerző: Nagy Panna (0-1, 11-esből) a 45., , Győrik Alexandra (1-2) a 47., Nagy Lilla (0-2, 11-esből) a 50.percben.

Bém Gábor: Minden úgy alakult, ahogy elterveztük. Végig kézben tartottuk a mérkőzést, de hiányérzetem van a helyzetek kihasználásával, mert akkor nagyobb arányban is nyerhettünk volna.